DREAMWAY TURİZM, Emitt Fuarı'nda

Antalya Sektörel

Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) 12-15 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar & Kongre Merkezi’nde 26’ncı kez kapılarını açacak.

emitdreamwayjpg_20230410130524623.webp

Antalya’da faaliyet gösteren Dreamway Travel  her yıl 40 bine yakın sektör profesyonelini ve turisti ağırlayan organizasyonda, açacağı stand ile paydaşları ile bir araya gelecek.

VERİMLİ BİR FUAR OLACAK

Dreamway Travel Genel Müdürü Hakan Şenel,EMITT turizm fuarında yer alacaklarını belirtti. Hakan Şenel konu ile ilgili yaptığı yaptığı açıklamasında“2023 yaz sezonu şimdiden kendisini göstermeye başladı. Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden dolayı ertelenen EMITT 2023 Fuarı her ne kadar ertelenmiş olsa da hem katılımcılar hem ziyaretçiler için oldukça verimli geçeceği umudundayız. Dreamway turizm sahibi sayın Savaş Kılıç’ın kurucu ortaklarından olduğu Nissa Car Rental  firmasının standıyla birlikte Dreamway Turizm de aynı stantta yer alacak, hem yeni anlaşmalar hem de mevcut anlaşmaları daha sağlam bir şekilde geliştirebilmek için fuarda tüm paydaşlarımızla birlikte olacağız.  Her geçen gün büyüyerek ilerleyen firmamız teknolojik yeniliklerle de an ve an kendisini yenilemeye devam etmekte olup, bu sene fuardan sonra açmayı hedeflediğimiz B2B ve B2C sistemleri ile de hem dünyanın bir çok ülkesinde hem de Türkiye’nin her ilinde kolay ve anlaşılır bir şekilde hizmet vermeye devam edecektir. Özellikle araç kiralama ve transfer konusunda oldukça ön sıralarda yer alan firmamız otel rezervasyonları aktivite turları yurtdışı turları ve Cruise turlarıyla da ön plana çıkmayı başarmıştır. 2023 yılı, geçtiğimiz yıllardan daha iyi olacağı, turist bakımından ülkemizin daha fazla kalkınacağı bir yıl olacağına inancımız sonsuz ve bu doğrultuda gelen tüm misafirlerimize en iyi hizmet kalitesini sunmak için tüm çalışmalarımızı hazırlamış bulunuyoruz” diye konuştu.  • Yayımlanma Tarihi: 10 Nisan, 2023 14:55