Rixos Park Belek kapılarını açıyor

Antalya Sektörel

Rixos Hotels, yeni projeler ile yurtdışında ve yurtiçinde büyümeye devam ediyor. Rixos Hotels’in geniş otel portföyüne yeni katılan Rixos Park Belek, yenilenen mimarisi ile 12 Nisan’da kapılarını misafirlerine açıyor.

Rixos-Park-1jpg_20230412105213911.webp

Yaratıcı projeler ile öne çıkan ve birçok ülkeden yoğun talep gören Antalya’da bulunan The Land of Legends’a, 8 kilometre mesafede olması ile dikkat çeken otel, ismini The Land of Legends’ın efsanevi dünyasından ve eğlenceli deneyimler sunan tema parkından alıyor.

Denize sıfır konumda yer alan ve all inclusive - all exclusive konseptiyle misafirlerini konforlu bir atmosferde ağırlayacak olan Rixos Park Belek, aynı zamanda Tema Park ve Shopping Avenue'e giriş ayrıcalığı ve gün boyu süren ulaşım imkanı ile misafirlerini sınırsız eğlence ile buluşmaya davet ediyor.

Farklı konseptlere sahip a la carte restoranları, aileler ve çocuklar için özenle planlanmış modern mimari yapısı, geniş yeşil alanları ve deniz manzarasında spor yapma imkanı sunan sahili ile her yaştan misafirin beklentisini karşılayacak keyifli bir tatil deneyimi sunuyor. (DHA)


  • Yayımlanma Tarihi: 12 Nisan, 2023 13:57
  • Güncellenme Tarihi: 12 Nisan, 2023 10:53