Kamil Koç filosunu büyütmeye devam ediyor

Antalya Sektörel

Kâmil Koç’un bünyesinde 13 yıldan beri Çorum, Kırşehir ve Nevşehir acenteliğini yürüten sektörün başarılı firması Şahin Kardeşler, otobüs filosunu 5 adet, 2+1 koltuklu ödüllü MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi. İç Anadolu’da Kâmil Koç’un hizmet kalitesini yolcularına sunan Şahin Kardeşler, son alımlarla birlikte filosundaki otobüs sayısını 65’e yükseltti.

1681464404Teslimat2jpg_20230414130431355.webp

Türkiye'nin en çok yolcu taşıyan firması Kâmil Koç, iş ortakları ile iş birliği içinde yüksek hizmet kalitesini ülkemizin dört bir yanına taşımaya devam ediyor. Kâmil Koç markası altında 13 yıldan beri İç Anadolu bölgesinde başarıyla hizmet veren Seyit ve Serkan Şahin kardeşler yönetimindeki Şahin Kardeşler, yeni otobüs alımları ile filolarını daha da güçlendirdi. Kâmil Koç’un; Çorum, Kırşehir ve Nevşehir acenteliğini yürüten Şahin Kardeşler, yeni otobüs yatırımları kapsamında filolarını, sektörün seçkin otobüs markası 5 adet, 2+1 koltuklu ödüllü MAN Lion’s Coah ile güçlendirdi.   

Şahin Kardeşler firmasının ortaklarından Serkan Şahin ise, yeni alımlarla güçlerine güç kattıklarının ifade ederek, “Şahin Kardeşler olarak, bölgede seyahat sektörünün etkin oyuncalarından bir tanesiyiz. Kâmil Koç markası altında 65 otobüsümüz ile yolcularımıza hizmet veriyoruz. Şimdi de bu filomuza, 5 adet daha MAN Lion’s Coah daha kattık. Önümüzdeki Ağustos ayında bu alımlara ilave olarak 5 yeni otobüs daha almayı planlıyoruz. 2+1 koltuk düzenindeki araçlarımız ile birlikte işletmelere maliyet avantajı sunan bakım paketi de aldık. Genç ve dinamik otobüs filomuz ve güçlü iş ortağımız ile birlikte bölgemizde yolcularımıza ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.


  • Yayımlanma Tarihi: 14 Nisan, 2023 13:47