Yapay zekâ seyahat asistanı ENBot yayında

Antalya Sektörel

Enuygun.com, dünyada bir ilke imza atarak yapay zekâ destekli seyahat asistanı ENBot’u geliştirdi. OpenAI ChatGPT 4.0 versiyonunu eğiterek tasarlanan seyahat asistanı ile kullanıcılar, gidecekleri yerler için en ideal uçak biletini saniyeler içinde bulabilecek.


1681375384WingieEnuygunGroupkurucusuveCEOsualarErol3jpg_20230413123946993.webp

Türkiye’nin Lider Seyahat Pazaryeri Enuygun.com OpenAI ChatGPT 4.0 versiyonunu kullanarak geliştirdiği seyahat asistanı ENBot ile kullanıcıların uçak bileti ihtiyaçlarına yönelik büyük kolaylık sağlamayı amaçlıyor. Seyahat yeri ve tarihi ile ideal uçak biletini fiyat karşılaştırmalı olarak sunan ENBot, uçak bileti aramalarını kullanıcıları için kişiselleştiriyor. 

ENBot, Enuygun.com’un ana sayfasında “Hızlı İşlemler” menüsünde yer alıyor. Kullanıcı, menü üzerinden ENBot’a tıklayarak sanal asistan ile sohbete başlıyor. Seyahat konsepti,yeri,ve tarihi gibi bilgileri belirten kullanıcı için yapay zekâ uygun eşleştirmeleri yaparak ideal uçak bileti seçeneklerini sunuyor. Tüm kullanıcılar  https://www.enuygun.com/enbot/ adresinden ulaştıkları ENBot’a diledikleri soruları sorabiliyor.  • Yayımlanma Tarihi: 13 Nisan, 2023 13:04