FLYBY TRACKER Fitness ve Spor Fuarı FIBO'da sergilendi

Antalya Sektörel

Almanya’nın Köln şehrinde 16 Nisan’a kadar devam edecek dünyanın en büyük fitness ve sağlık fuarı FIBO’da, yerli teknoloji şirketi Senkron Tech 2 global markasıyla yer alıyor. 4 gün boyunca sürecek fuarda, Senkron Tech tarafından geliştirilen fitness yönetim yazılımı FLYBY ve para kazandıran havlu takip sistemi FLYBY Tracker sergileniyor.

SenkronTechCEOsuErdalOzkanjpg_20230414135433673.webp

Dünyanın en büyük fitness, sağlık ve spor fuarı FIBO, 13-16 Nisan tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açtı. Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşen fuarda, sektörün önde gelen firmaları boy gösteriyor. 4 gün boyunca sürecek fuarda, Senkron Tech tarafından geliştirilen 2 global marka fitness yönetim yazılımı FLYBY ve para kazandıran havlu takip sistemi FLYBY Tracker da sergileniyor.  

Sektördeki Havlu Problemini Çözüyor  

Her yıl fitness salonlarından otellere kadar misafir ve üyelerine havlu temini sağlayan firmalar, izin verilenden fazla kullanılan ve çalınan havlular nedeniyle milyon dolarlara varan maddi kayıplar yaşıyor. Fuarda katılımcılar tarafından büyük ilgi gören para kazandıran havlu takip sistemi FLYBY Tracker, fitness, termal tesisler ve otellerdeki havlu operasyonlarının otomatikleşmesini sağlıyor. Senkron Tech tarafından geliştirilen FLYBY Tracker, misafire tanımlanan havlunun takibini tesis açısından kolaylaştırıp havlu kullanımının kontrol edilmesini sağlıyor. Havlu kayıplarının %100 önüne geçerken, aynı zamanda tesisler için günümüz koşullarında hijyen konforu da sunuyor. Diğer taraftan FLYBY Tracker’ı kullanan tesisler, bu iş için ayrıca personel istihdam etmelerine gerek kalmadığından, istihdam tarafında da tasarruf etmiş oluyor.   

15 Ülkede Yerli Fitness Yönetim Yazılımı FLYBY Kullanılıyor  

FIBO Fuar’ında sergilenen Senkron Tech’in diğer global markası FLYBY, 15 ülkede 400’ü aşkın kulüpte aktif olarak kullanılıyor. Spor salonu ve spa yönetim yazılımı FLYBY, işletmecilerin ve üyelerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte geniş kapsamlı hizmet veriyor. Spor salonları, spa, golf tesisleri, su parkları, stüdyo ve diğer sosyal alanlarda kullanılan rezervasyon, biletleme, geçiş kontrol ve POS hizmetleri FLYBY ile sunuluyor. Ön büro yazılımları ile bütünleşik çalışan sistemler ile otel misafirlerinin ve dış müşterilerin bu alanlardaki aktivitelerinin takibini yapmak daha kolay hale geliyor.  

Dünyanın en büyük fitness ve sağlık fuarı FIBO’ya 2 global markasıyla katılan Senkron Tech’in CEO’su Erdal Özkan, “Sektörün önde gelen şirketleri yazılım ve donanım çözümlerimize oldukça ilgi gösteriyor. Geçtiğimiz yıl ihracat oranımızı yüzde 302 artırırken bu artışta büyük pay fitness ve spor alanında geliştirdiğimiz ve 15’ten fazla ülkede kullanılan çözümlerimiz oldu. Türkiye’den çıkan bir teknoloji şirketi olarak dikey sektörler için geliştirdiğimiz yazılım ve donanım çözümlerimize gösterilen ilgiden dolayı son derece mutluyuz. Senkron Tech olarak uluslararası fuarlarda boy göstermeye, geliştirdiğimiz yazılım ve donanım çözümlerini global şirketlerin beğenisine sunarak ülkemizin teknoloji ihracatını artırmaya devam edeceğiz.” ifadelerinde bulundu.


  • Yayımlanma Tarihi: 14 Nisan, 2023 14:01