Dünyaca ünlü şefler Belek'e geliyor

Antalya Sektörel

Akdeniz’de lüks ve konforun harmonisi Cullinan Belek, yaz dönemi boyunca gastronomi dünyasının yıldızlarını mutfağında ağırlayacak.


downloadjpg_20230408142026159.webp


Türk ve Dünya mutfaklarını gözalıcı sunumlarla birleştiren Cullinan Belek, misafirleri özel bir gurme yolculuğuna çıkarıyor. Her biri farklı konsepte sahip şık detaylar ile dekore edilen restoranları, barları, enfes kokteylleri, Premium koleksiyonundan seçilmiş içkileri, büyülü lezzetler sunan çikolata atölyesi ve patisserie, şarap ve kahve durakları ile tatiliniz adeta bir gastronomi deneyimine dönüşüyor.

Cullinan Belek Dünya mutfaklarını Türkiye’ye taşıyor Mayıs ayı itibarı ile mutfağında her ay michelin yıldızlı şefleri ağırlayacak olan Cullinan Belek’in ilk konuğu 2-3 Mayıs tarihleri arasında ünlü michelin yıldızlı İspanyol şef Ruben Arnanz olacak. 2 gün boyunca İspanyol yemeklerini yorumlayacak olan şef, İspanyol mutfağının en iddalı tadlarını görsel bir şovla misafirlerin beğenisine sunacak.

24-25 Haziran’da michelin yıldızlı İtalyan Şef Felix Lo Basso, 18-19 Temmuz’da Hollandalı michelin yıldızlı şef Tim Golsteijn ve 20-21 Ağustos’ta Rusya’nın en ünlü michelin yıldızlı şefi Ekaterina Alehina Cullinan Belek’te kusursuz tatları görsel şovlarla sunarak eşsiz bir lezzet deneyimi yaşatacak.


  • Yayımlanma Tarihi: 08 Nisan, 2023 15:02