Başkan Şahin'den Ankara temasları

Belediye Basın Bülteni

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, ilçeyle ilgili gelişmeleri yakından takip etmek için Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu.

Baskan-Sahin-projeleri-yakindan-takip-ediyor_2a298fec-d4e4-4217-ab26-1e7c89d0645d.webp

Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Koçyiğit ve belediye bürokratları ile Ankara’ya giden Başkan Şahin’in ilk durağı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü oldu. Burada belediyeye ait projeler ve yarım kalan işler konusunda görüşmeler yapıldı. Ardından Kültür ve Turizm Bakanlığına geçen Başkan Şahin, Bakanlıkta turizm bölgesinde bulunan otellerin sorunları, belediyenin bu bölgelerdeki projeleri hakkında görüşmelerde bulundu.

Başkan Şahin ve kurmayları daha sonra ise Tarım ve Orman Bakanlığını ziyaret etti. Tarım ve Orman Bakanlığında, tarımsal konularda Aksu Belediyesi ile ilgili talepler iletilerek bu konularda görüşmeler yapıldı.

Ankara temasları kapsamında Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına da uğrayan Başkan Şahin ve ekibi, burada da Karaçalı Mahallesi ile ilgili mülkiyet sorununun çözümü konusunu ve diğer talepleri iletti.

Bakanlıklarla ilgili yaptığı ziyaretler hakkında açıklamalarda bulunan Şahin, “İlçemizle ilgili konuları Ankara’da yakından takip ediyoruz. İlgili Bakanlıklarımızı sık sık ziyaret ederek yarım kalan işlerimiz ve belediyemizin yeni projeleri hakkında görüşmelerde bulunuyoruz. Amacımız ilçemize en iyi şekilde hizmet etmek ” dedi.

(Aksu Belediyesi Basın Bülteni)


  • Yayımlanma Tarihi: 29 Kasım, 2023 14:40
  • Güncellenme Tarihi: 29 Kasım, 2023 14:45