Aytemiz, Antalya’daki bayileriyle iftarda bir araya geldi

Antalya Sektörel

Aytemiz, Antalya’da organize ettiği iftar yemeğinde bölge bayileriyle buluştu. Aytemiz Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar ve şirketin üst düzey yöneticilerinin katıldığı iftar yemeğine yoğun bir katılım gerçekleşti.

AytemizAntalyaiftar2jpg_20230414130807717.webp

Antalya’daki iftar organizasyonunda, Aytemiz ve bayilerinin deprem bölgesine gerçekleştirdiği yardımlara değinen Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar; son dönemde yaşananları değerlendirdi. Yazar, "Kahramanmaraş ve 10 ilimizde meydana gelen depremde yaşamını yitirenler için Allah'tan rahmet diliyorum. Akaryakıt sektörü, bu olayın ardından yardımlaşmanın önemini bir kez daha ortaya koydu. Aytemiz olarak deprem bölgesindeki 100'den fazla istasyonumuzla birlikte hızla hareket edip tüm kaynaklarımızı kullanarak depremzedelere yardım etme amacıyla çalıştık. Bu anlamlı birlikteliğe katkı sağlayan tüm bayilerimize şükranlarımı sunarım." ifadelerini kullandı.

Ön saha personelimizin sürücülere olan yaklaşımı büyük öneme sahip

Aytemiz Satış Müdürü Tolga Parmaksız, bayi memnuniyetinin büyük öneme sahip olduğunu vurgulayarak sürücülerin beğenisini kazanan hizmetleri anlattı. Parmaksız, "Aytemiz olarak müşteri memnuniyeti ile bayi memnuniyeti arasındaki ilişkiyi iyi anlıyoruz. Bu nedenle geliştirdiğimiz 'Sahanın Yıldızları' programını uygulayarak istasyonlardaki ön saha ekiplerinin eğitimi ve teşvik edilmesi ile yakından ilgileniyor ve hizmet kalitesini gün geçtikçe artırıyoruz. Çalışanlarımızın ziyaretçilere karşı tutumu, her sektörde olduğu gibi çok büyük önem taşıyor. İstasyonlarımızdaki ön saha ekipleriyle sıcak iletişimi sürdürmek ve eğitim bölümümüzü güçlendirmek amacıyla gayret gösteriyoruz. Bu anlayışımız; ON 7/24 Market, Motorcu Dostu İstasyon ve Self Servis gibi müşterilerin takdirini toplayan hizmetlerimizle birleşerek istasyonlarımızın sadece bir akaryakıt noktası olmaktan öte, perakende merkezleri haline dönüşmesini sağlıyor." dedi.


  • Yayımlanma Tarihi: 14 Nisan, 2023 13:48