Antalyaspor'un önemli konukları

Görkem Dellal

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Gelişim Direktörü Oğuz Çetin ve ekibindeki eğitimciler Ümit Turmuş, Yücel Uyar ve Serkan Albayrak, TFF Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kasapoğlu ile birlikte Antalyaspor'u ziyaret ederek altyapıçalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Antalyasporun-onemli-konuklari_8ae0a2c7-e21e-4051-86e8-26984eff0289.webp

İlk olarak Hasan Subaşı Tesisleri'ndeki altyapı birimlerini gezen TFF ekibi burada Altyapı Koordinatörü Ferda Ramanlı ve Eğitim Direktörü Hakan Yılmaz’dan bilgi aldı. Altyapı tesislerinin genel durumu, data girişleri, analizler, beslenme ve fitness ile ilgili sunumu takip eden TFF Gelişim Direktörü Oğuz Çetin fiziksel dönüşümün çok güzel olduğunu ancak zihinsel dönüşümün bu işin kalbi olduğunu belirterek, Antalyaspor'un TFF ve paydaşları ile ortak çalışma prensibinden oldukça memnun olduklarını söyledi.


TESİSLERDE DETAYLI İNCELEME
TFF ekibi, tesisler içerisinde yer alan fitness salonu, yüzme havuzu, cimnastik ve futbol okulu ofis ve çalışma alanlar ile altyapı scoutumuz merhum Ali Sula’nın adının verildiği antrenman sahasını, futbolcu Naldo’nun hayatını kaybeden oğlu Davi'nin adı verilen kafeterya alanını gezdi. Son olarak futbol akademisi öğrencilerinin sosyal tesis olarak değerlendirdiği içerisinde kütüphane, psikolojik danışman odası, oyun ve sosyalleşme alanı bulunan ofisimizi de gezdi.


NURİ ŞAHİN VE EKİBİ İLE BULUŞTULAR
TFF ekibi Hasan Subaşı Tesisleri'nin ardından Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'ne geçti. Burada Başkan Sinan Boztepe, yönetim kurulu üyelerimiz, Futbol Sorumlusu Nuri Şahin ve antrenörler tarafından ağırlanan TFF ekibi tesisleri gezerek bilgi aldı.

Haber: Görkem Dellal


  • Yayımlanma Tarihi: 18 Kasım, 2023 14:35