Afyon’un tüm ‘TAT’ları YÖREX’te buluştu

Ceren Başbay

Lokum, ekek kadayıfı ve sucuk gibi marka olmuş ürünleri ile YÖREX’e katılan Afyonkarahisar, e ticaret ve zincir marketlerle bağlantılar yaparak yıl boyu ticaret hacimlerini genişletme fırsatı buluyor. Lokum firması yetkilisi Ahmet Ulupınar, YÖREX’i her yıl iple çektiklerini söyledi.

Afyonun-tum-TATlari-YOREXte-bulustu_71f54a46-6459-47c5-adcb-c7ec14bfc045.webp

Tatlıları, lokumu ve ekmek kadayıfı ile ünlü Afyonkarahisar, tüm birimleri ile YÖREX’e katılarak yöresel ürünlerini tanıtıyor. Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren lokum firması yetkilisi Ahmet Ulupnar, YÖREX’i her yıl iple çektiklerini belirterek, fuarı düzenleyen yetkililere teşekkür etti.

YÖREX’İ İPLE ÇEKİYORUZ

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak, illerindeki tüm birimlerle katılım gösterdiklerini belirten Ahmet Ulupınar, “Mermer, madensuyu, lokum, ekmek kadayıfı, mercimekli bükme, leblebi kreması, sucuk ve tüm doğal ürünlerimiz ile birlikte buradayız. Belediye töresel lezzetler için tüm birimlerini görevlendirdi. Bu fuarda diğer illerle ve odalarla ticari bağlantılar salıyoruz. Her yıl festivalde yaptığımız bağlantılarla, online satışlar yapıyoruz. E ticaret ve zincir marketlerle görüşüp hacimli satışlar yapabiliyoruz. Sosyal medyadan takipçi ayımız da artıyor. YÖREX’i her yıl iple çekiyoruz” şeklinde konuştu.

Haber: Ceren Başbay


  • Yayımlanma Tarihi: 05 Kasım, 2023 16:11
  • Güncellenme Tarihi: 05 Kasım, 2023 16:11