Kuaförlerin şampiyonu; Qurline

Görkem Dellal

Manikürcüler Güzellik Salonu İşletmecileri Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın düzenlediği geleneksel futbol turnuvasının şampiyonu, finalde Antalya Gücü'nü mağlup eden Qurline takımı oldu.

Kuaforlerin-sampiyonu-Qurline_51bfe4fa-b71d-407d-a068-6fb06cf1edff.webp

Antalya Manikürcüler Güzellik Salonu İşletmecileri Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın düzenlediği ve bu yıl 16'ncısı yapılan geleneksel futbol turnuvası büyük çekişmeye sahne oldu. Katılımın yoğun olduğu turnuvanın finalinde Antalya Gücü takımı ile Qurline karşı karşıya geldi. Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ile Antalya Manikürcüler Güzellik Salonu İşletmecileri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Tolgahan Demir'in başlama vuruşunu yaptığı maçın galibi Qurline oldu.

DERE VE DEMİR'DEN TEBRİK

Maçın ardından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren takımlara ve sporculara kupa ve madalyaları verildi. Şampiyon Qurline, birincilik kupasını aldıktan sonra büyük sevinç yaşadı. Turnuvanın gol kralı Halit Kökalp, en az gol yiyen kalecisi Melih Kurucu oldu. Turnuvada dereceye girenleri tebrik eden Oda Başkanı Tolgahan  Demir, amaçlarının birlik ve dayanışmayı artırmak olduğu turnuvanın centilmence geçmesinden dolayı katılan tüm meslektaşlarına teşekkür etti. AESOB Başkanı Adlıhan Dere de, dereceye giren takımları tebrik ederek, mücadele eden tüm sporcuları kutladı.

Haber: Görkem Dellal


  • Yayımlanma Tarihi: 20 Kasım, 2023 11:02